Genel

Bizim Toptan’ın SEÇ Market’i anonim şirket oldu

 Bizim Toptan’ın iş modellerinden SEÇ Market, son senelerde sağladığı büyümenin sonrası anonim şirkete dönüştü.

Abone Ol  
 
69 / 100

Bizim Toptan’ın iş modellerinden SEÇ Market, son senelerde sağladığı büyümenin sonrası anonim şirkete dönüştü.

Yıldız Holding açıklamasına göre, holding çatısı altında etkinlik gösteren ve Türkiye’nin önde gelen organize toptancılarından olan Bizim Toptan’ın, geleneksel kanalın bakkal, market gibi ufak girişimcilerine rekabet üstünlüğü sağlayarak ülke ekonomisine de katkıda tespit edilen iş modeli SEÇ Market, anonim şirket yapısı kazanarak hem amaçlarini büyüttü hem de bayilerine sunmuş bulunduğu üstünlükleri artırdı.

Bizim Toptan’ın yüzde 90, Yıldız Holding’in de yüzde 10 ortak bulunduğu SEÇ Marketçilik, anonim şirket statüsüyle yeni dönemde ufak girişimcilere sunmuş bulunduğu üstünlükleri artırmayı hedefliyor. Holdingin küme yapısından faydalanarak girişimcilere bilgi ve tecrübe transferi yapmak, bu sayede rekabet üstünlüğünü sağlamlaştırmak de amaçlar arasında yer alıyor.

Bunun amacıyla SEÇ Market’ten hizmet alan ufak girişimciler, Yıldız Holding’in besin ve perakende sektörlerinde etkinlik gösteren şirketlerinin tepe yöneticilerinden mentorluk desteği alabilecek.

Açıklamaya göre, bu kapsamda başta Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü olmak üzere, Ülker Bisküvi CEO’su Mete Buyurgan, Bizim Toptan CEO’su Hüseyin Balcı, Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel ve Bizim Toptan Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu gibi alanının yetkin isimleri bilgi ve tecrübelerini ufak girişimcilere aktaracak.

Rekabet üstünlüğü, ürün tedarikinde basitlik ve süreçlerin dijitalleştirilmesi gibi fırsatlar yayınlayan SEÇ Marketçilik, yeni yapısıyla Türkiye genelinde 938 olan bayi miktarını ileriki dönemde daha da artırmayı ve yaygınlaşmayı amaçlıyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri