GenelMagazin

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Kaderini Değiştirecek Yeni Oyuncu

Abone Ol  
 
64 / 100

İlk iki sezonu ile tüm beğenileri toplamayı başaran Bir zamanlar Çukurova atv ekranlarının en sevilen dizisi haline geldi. Kendisinden sonra yayınlanan Mucize Doktor gibi bir çok diziye rağmen izleyenlerini elinde tutmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova, reyting konusunda her zaman iyi bir performans sergiledi. Dizinin çekimlerine Adana’da hala devam edilirken 3. sezonun oldukça kritik bir sezon olacağını da söyleyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova ilk 2 sezon çok iyi bir performans sergilemiş olsa da yeni dizilerin gelmesi, rekabetin daha da artması ile 3. sezonda çok daha çaba gösterilmeli. Özellikle de senaryonun toparlanması için çok büyük bir çaba sarf edilecek gibi görünüyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 5 Ağustos Çarşamba günü yeni sezonu için sete çıkacak.

Korona virüsünün 2. dalgasının gelmesi gibi bir ihtimal ile bir kaç bölüm çekerek stok yapılması planlanıyor. Dizi izleyenler tarafından oldukça sevilse de her yapımda olduğu gibi eleştiriye maruz kalmıştı. Bu eleştirilerden biri senaryonun yavaş ilerlemesi bir diğeri ise daha renkli yüzlerin dizide rol alması gerektiğiydi. Geçen zamanlarda Çocuk dizisinde rol alan Nazan Kesal’ın kadroya katılması gayet hoş karşılandı.

Dizide Nazan Kesal’ın canlandıracak olduğu Sevda Çağlayan karakteri oldukça ilgi çekici bir karakter olarak nitelendiriliyor. Hayatın karşısında vermiş olduğu mücadele, güç, güzellik ve zerafet ile dikkat çekeceği konuşulan Sevda Çağlayan, geçmişten gelen yaşam hikayesi ve döneminin şıklığı ile iddialı olmasını sağlayan gardrobu ile de göz kamaştıracak.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri