Genel

BEE’O Propolis’ten yeni propolisli güneş kremleri

Cilt sağlığı amacıyla natural çözüm arayanlara özel bir güneş serisi ilerleten BEE'O Propolis, arı ürünlerini tamamıyla natural bileşenler ile buluşturarak yeni güneş serisi ürünlerini hazırladı.

Abone Ol  
 
63 / 100

Cilt sağlığı amacıyla natural çözüm arayanlara özel bir güneş serisi ilerleten BEE’O Propolis, arı ürünlerini tamamıyla natural bileşenler ile buluşturarak yeni güneş serisi ürünlerini hazırladı.

BEE’O Propolis açıklamasına göre, ilerlettiği inovasyon mükafatlü, patentli özütleme yöntemiyle ve yaptığı projeler ile yerel ve uluslararası arenada 33 değişik mükafat alan şirket, natural mineral filtreli güneş kremlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Açıklamaya göre, sıcakların kendisini hissettirdiği ve yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele edilen bu günlerde, D vitamini yönünden güneşlenmek çok mühim. Ama güneşten korunmayı da ihmal etmemek gerekiyor. Cilt bakım ürünleri de ciltten emildiği amacıyla onlarında natural olması da son derece mühim olarak kabul ediliyor. Bu kapsamda, BEE’O Propolis, cilt sağlığı amacıyla natural çözüm arayanlara özel bir güneş serisi geliştirdi.

Şirket arı ürünlerini tamamıyla natural bileşenler ile buluşturarak yeni güneş serisi ürünlerini hazırladı. Ürünlerin bünyesinde bulunan, propolis, çinko, zeytinyağı ve aleo vera ile cildi beslerken, kullanıcılarına hem güneşten koruma hem de natural içerik ile nemlendirme ve bakım sunuyor.

BEE’O Propolis’in ilerlettiği kremler arasında “BEE’O Apicare Yüz Güneş Kremi, BEE’O Apicare Vücut Güneş Kremi, BEE’O Apicare Çocuk Güneş Kremi ve BEE’O Apicare Güneş Sonrası Losyonu” bulunuyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri