EkonomiGenel

BDDK’dan Anadolubank AŞ’ye izin

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK), Anadolubank AŞ'ye değerli maden ve taşların alımı, satımı ya da bunların emanete alınması işlemlerini gerçekleştirmesi konusu ile ilgili izin verildi.

Abone Ol  
 
98 / 100

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nca (BDDK), Anadolubank AŞ’ye değerli maden ve taşların alımı, satımı ya da bunların emanete alınması işlemlerini gerçekleştirmesi konusu ile ilgili izin verildi.

BDDK’nın günümüz Resmi Gazete’de yer alan kararına göre, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 4’üncü maddesinin birinci fıkrasının (h) bendi ile Geçici 3’üncü maddesi hükümleri kapsamında Anadolubank AŞ’ye değerli maden ve taşların alımı, satımı ya da bunların emanete alınması işlemlerini gerçekleştirmesi konusu ile ilgili izin verilmesine karar verildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri