Genel

Baymak’a TSE onaylı güvenli üretim belgesi

Baymak, son teknolojilerle donatılmış üretim tesislerinde aldığı sıkı emniyet önlemleri ile kendi pazarında "COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi"ni almaya hak kazanan lider şirketlerden biri oldu.

Abone Ol  
 
69 / 100

Baymak, pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren gerçekleştirdiği sosyal uzaklıkli güvenilir üretim koşulları vasıtası ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) doğrultusundan verdiği “COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi”nin sahibi oldu.

Baymak’tan uygulanan yazılı bildirime göre, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Türk Standartları Enstitüsü, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında lüzumlu düzenlemeleri yaparak önlemlerini alan şirket ve kurumları güvenilir üretim belgesi ile tescillemeyi sürdürüyor.

Baymak, son teknolojilerle donatılmış üretim tesislerinde aldığı sıkı emniyet önlemleri ile kendi pazarında “COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazanan lider şirketlerden biri oldu.

Açıklamada, değerlendirmelerine yer verdiği Baymak Üst Yöneticisi (CEO) Ender Çolak, mevzuya dair şunları kaydetti:

“Baymak, üretim kanadı çok kuvvetli bir şirket. Tasarruflu, yüksek verimli ve son teknolojiye sahip geniş ürün gamımızı Çin’den Uruguay’a kadar uzanan bir coğrafyaya ihraç ediyoruz. Pandeminin ilk gününden itibaren salgının üretime olumsuz tesir etmesini engellemek, çalışma arkadaşlarımızın itimat edilir ve sağlıklı bir ortamda çalışabilmesi amacıyla çok sıkı tedbirler aldık. ‘Maske, uzaklık ve hijyen’ esas ilkesini üretim tesislerimiz başta olmak üzere, genel merkezimizin her alanında, bayilerimiz ve ytesir sahibi servislerimizin değdiği her noktada büyük bir disiplinle yaşama geçirdik. Bu dönemde birinci önceliğimiz çalışma arkadaşlarımızın ve paydaşlarımızın sağlığını emniyet altına alabilmek amacıyla çalışmak oldu. Bütün bu çalışmalarımızın TSE doğrultusundan tescillenmesi bizim amacıyla büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri