Ekonomi

Bayındır Sağlık Grubu 32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın sağlık sponsoru oldu

Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu, bu sene 32'ncisi oluşturulan Boğaziçi Kıtalar arası Yüzme Yarışı'nın dördüncü kez kez sağlık sponsoru oldu.

Abone Ol  
 

Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu, bu sene 32’ncisi oluşturulan Boğaziçi Kıtalar arası Yüzme Yarışı’nın dördüncü kez kez sağlık sponsoru oldu.

Bayındır Sağlık Grubu’ndan oluşturulan bildirime göre, İstanbul Boğazı’nda oluşturulan 32. Boğaziçi Kıtalar arası Yüzme Yarışı, Kanlıca ve Kuruçeşme arası 6,5 kilometrelik parkurda tamamlandı. Bayındır Sağlık Grubu ise son üç sene bulunduğu gibi bu sene da yarışmanın sağlık sponsoru olarak spora ve aktif hayata desteğini bir kez daha sundu.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, “Etik ve kaliteli hizmet sunma vizyonumuz içerisinde, sağlıklı hayat ve spor bilincinin süregelen araştırılması ehemmiyet sunduğumuz hususlardan. Sporun bir hayat şekli olarak seneye süregelen sürekliliğine çok ciddi katkı gerçekleştiren ve 32 senedir Türkiye ve İstanbul’un küresel ölçekte tanıtılmasında büyük role sahip olan, 45 ülkeden sporcuların katıldığı bu uluslararası organizasyonda, bu sene da 4. kez sağlık sponsoru olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Benim de 8 senedir yarışmacı olarak katılmaktan sevinç duyduğum, rüzgarın ve akıntının tarafına ve şiddetine göre her sene ayrı bir tecrübe ve heyecan barındıran bu organizasyon, bir açık deniz yarışı olmasının yanı sıra, bir strateji ve performans yarışı hüviyetinde. Emeği geçtiğimiz bütün ekiplere teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Kanlıca’dan başlayan ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan yarışmaya senelerdir sporcu kimliği ile de katılan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sevgin, 50-54 Yaş kategorisinde yarışı 56 dakika 1 saniye zamanı ile 4. olarak tamamladı.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri