GenelGündemHaber

Başakşehir Avrasya cadde mağazalarına açık artırmada yoğun ilgi

Ticari hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi istek edenler, iş konumunu şık ve prestijli bir caddeye taşımayı fikir edinenler amacıyla Başakşehir AvrAsya cadde mağazaları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Abone Ol  
 
59 / 100

Başakşehir AvrAsya’daki açık artırmayla satışa çıkarılan 47 cadde mağazasının tamamına yakını birkaç saat içersinde satıldı.

Fuzul Yapı’dan uygulanan bildirime göre, İstanbul Başakşehir’de prestijli projelere imzasını atan Fuzul Yapı, Başakşehir AvrAsya’daki cadde mağazalarını açık artırma yönetimiyle 1 Kasım Piyasa günü satışa çıkardı.

Emlak Konut emniyeti ve Fuzul Yapı tecrübesiyle görücüye çıkan 47 adet cadde mağazası amacıyla projenin yapıldığı bölgedeki satışta, 38 alıcı 45 mağazayı birkaç saat içersinde satın aldı.

Bölgenin en gözde ticari merkezlerinden biri olması plan edilen Başakşehir AvrAsya Cadde mağazaları, alıcılarına özel 60 ay vade farksız ödeme olanağı sunuyor.

Çam-Sakura Şehir Hastanesi’nin anında karşısında yaşama geçirilen projede, hastane ile mağazaları birbirine bağlayacak bir köprünün yapımı amacıyla Karayolları Genel Müdürlüğü’ne müracaat yapıldığı da açıklandı. Projenin teslim edileceği tarihin ise 2023 Haziran olacağı belirtildi.

 

– Mağazalar 900 bin TL ile 13 milyon TL arasında satıldı

 

Emlak Konut yetkililerinin katılımı ile düzenlenen açık artırmada en düşük cadde mağaza satış fiyatı 970 bin TL olurken en yüksek satış ise 13 milyon 108 TL ile süpermarket olarak kullanılacak bir mağazaya ait oldu.

Ticari hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi istek edenler, iş konumunu şık ve prestijli bir caddeye taşımayı fikir edinenler amacıyla Başakşehir AvrAsya cadde mağazaları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Cadde mağazaları, yüksek kira gelirlerinin yanı sıra, kısa vakitte değer artışı sağlama potansiyeli ile yatırımcıların gözdesi olmaya aday görünüyor.

 

– İstanbul Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

 

Başakşehir AvrAsya, İstanbul Havalimanı’na yalnızca 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin karşısındaki ilk proje olma özelliğini taşıyan Başakşehir AvrAsya Konutları, İbn Haldun Üniversitesi’nin yakınında olmasının yanı sıra metro durağının da yanı başında olması sebebiyle benzersiz bir konuma sahip bulunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri