EkonomiGündem

Bakan Albayrak: Bize güvenen, yanımızda olan, arayan, mesaj atan herkese teşekkür ediyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, 320 milyar metreküplük natürel gaz keşfinin sonrası arayan ve mesaj atan herkese teşekkür ederek, "Halkımızın teveccühüne layık olmak amacıyla durmadan çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Abone Ol  
 

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, 320 milyar metreküplük natürel gaz keşfinin sonrası arayan ve mesaj atan herkese teşekkür ederek, “Halkımızın teveccühüne layık olmak amacıyla durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye tarihinin en büyük natüral gaz rezervinin keşfedilmesinin sonrası yurttaşların verilen reaksiyonlara teşekkür etti.

Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “müjde” açıklamasına vatandaşın verilen reaksiyonları gösteren fotoğraflara yer verilen paylaşımında, “Halkımızın teveccühüne layık olmak amacıyla durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bize güvenen, yanlarımızda olan, arayan, mesaj atan herkese Teşekkür ediyoruz. Ağzı dualı, gönlü hijyenik milletimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Sizlerin desteği ile heyecanlıyız, mutluyuz ve gururluyuz.” değerlendirmesinde bulundu.

“Zafer inananlarındır”

Öte yandan Albayrak, 2017 senesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı bulunduğu dönemde başlatılan sondaj çalışmalarından bugüne oluşturulan faaliyetlerin anlatıldığı bir videonun da yer aldığı diğer bir paylaşımında ise şu cümlelere yer verdi:

“Zafer, inananlarındır. İnanıyorsanız ve çalışıyorsanız Cenab-ı Tanrı her işin sonunu hayra tevdi ediyor. Zaferler ayındaki tarihi keşfimiz, milletimiz, bölgemiz ve ülkemiz amacıyla hayırlı uğurlu olsun. Bize bu mutluluğu yaşatan Rabbimize sayısız hamd-ü senalar olsun.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri