EkonomiGenel

Babacan Holding ticari üniteleri satışa açıldı

 Babacan Holding'in ticari üniteleri satışa açıldı.

Abone Ol  
 

Babacan Holding’in ticari üniteleri satışa açıldı.

Babacan Yapı’dan oluşturulan bildirime göre, avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat pazarında bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, bu sayede satışa açılan ticari üniteleriyle yatırımcılara büyük bir ticaret teşviki sağlamış olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan, Babacan Holding doğrultusundan yaşama geçirilen “Babacan Premium”, “Babacan Port Royal”, “Babacan Palace” ve “Crown Deluxe” projelerinde yer alan ticari ünitelere hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, çok yakında teslimleri başlayacak olan Babacan Port Royal projesine yoğun talep nedeniyle Port Cadde ticari ünitelerini 1 milyon 90 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarmaya karar verdiklerini bildirdi.

– Yüksek prim getirisi

Mehmet Babacan, şunları kaydetti:

“Beylikdüzü E-5 üstünde konuşlanan Babacan Premium ve Babacan Palace Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın karşısında, Küçükçekmece E-5 üstünde artan Babacan Port Royal, Bahçeşehir Esenkent’te yer alan Crown Deluxe projelerimizde çok sayıda ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla ilerleyen bölgelerde yaşama geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibarıyla her geçtiğimiz gün daha da değerleniyor.

Babacan Holding olarak bu sayede yatırımcılara büyük ticaret teşviki sağlıyoruz. Yüksek prim getirisine sahip bu kıymetli lokasyonlarda yer alabilmek isteyen yatırımcılar her vakit kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar bilhassa çok yakında teslimini de gerçekleştireceğimiz Babacan Port Royal projemizde yer alan ticari ünitelerimizde sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için fırsatı kaçırmamalı.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri