Genel

AssisTT’ten 5 bin kişiye istihdam

Türk Telekom’un müşteri hizmetleri ve davet merkezi şirketi AssisTT, 16 değişik ilde 1.600 yeni istihdamla, yıl sonu itibarıyla toplam 5 bin kişiye yeni iş olanağı sağlamış olacak.

Abone Ol  
 
39 / 100

Türk Telekom’un müşteri hizmetleri ve davet merkezi şirketi AssisTT, 16 değişik ilde 1.600 yeni istihdamla, yıl sonu itibarıyla toplam 5 bin kişiye yeni iş olanağı sağlamış olacak.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, insan merkezli anlayışıyla müşteri tecrübesini zenginleştiren Türk Telekom’un davet merkezi AssisTT, istihdam olanaklarıyla Türkiye ekonomisine destek vermeye devam ediyor.

Mart’tan bugüne kadar 3 bin 400 kişiyi işe alan AssisTT, 2020 sonuna kadar ise 16 değişik ilde 1.600 kişiye daha istihdam sağlayacak.

İşe alımlar, Adıyaman, Amasya, Ankara, Aydın, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Giresun, İzmir, Karaman, Ordu, Rize, Samsun ve Van’da olacak.

Başvurular AssisTT kariyer portalı “http://kariyer.assistt.com.tr” ve Van haricindeki bütün illerde İŞKUR vasıtasıyla yapılacak. AssisTT’in marttan yıl sonuna kadar işe alacağı çalışan sayısı 5 bine ulaşacak.

– “İstihdama katkı sağlamayı, Türkiye’ye karşı milli bir mesuliyet olarak görüyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, istihdama katkı sağlamayı, Türkiye’ye karşı milli bir mesuliyet olarak gördüklerini belirterek, “Türkiye’nin dört bir yanındaki davet merkezlerimiz, gençlerimizin kariyer yolculuğunda mühim bir yer tutuyor. Pandemi sürecinde davet merkezlerine duyulan ihtiyacın yükselmesi ile da büyümemizi sürdürdük. AssisTT çatısı altında sıksık büyüyen aşağı yukarı 14 bin kişilik ailemizle müşteri hizmetleri standartlarımızı da geliştiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri