Genel

AssisTT, EMEA bölgesinin en iyi çağrı merkezi seçildi

AssisTT, davet merkezi sektörünün en geniş katılımlı ve prestijli ödüllerinin dağıtıldığı Contact Center World Awards ödüllerinde 2 ayrı birincilik alarak, büyük bir başarı elde etti.

Abone Ol  
 
70 / 100

AssisTT, davet merkezi sektörünün en geniş katılımlı ve prestijli ödüllerinin dağıtıldığı Contact Center World Awards ödüllerinde 2 ayrı birincilik alarak, büyük bir başarı elde etti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin önder etkileşim ve teknoloji şirketi Türk Telekom’un davet merkezi şirketi AssisTT, davet merkezi sektörünün uluslararası anlamda en saygın ödüllerinden Contact Center World Awards’ta iki dalda büyük ödüle layık görüldü.

EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) finallerinde yarışan AssisTT, “Best Contact Center (outsourced)” (En İyi Çağrı Merkezi) ve Türksat KabloTv projesiyle de “Best in Customer Service (outsorced)” (En İyi Müşteri Hizmetleri) kategorilerinde iki ayrı birincilik kazanarak, büyük bir başarıya imza attı.

Bu yıl 15’inci kez yapılan Contact Center World Awards, her yıl onlarca ülkeden yüzlerce şirketi bir araya getiriyor ve bütün dünyada davet merkezi şirketleri arasında en iyileri belirliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran ise Contact Center World Awards’ta kazandıkları iki ödülün, kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Yaklaşık 1.500 başvurunun yarıştığı itibarlı bir platformdan iki kategoride birincilik ödülüne layık görüldük. Müşterilerimizin stratejik iş ortağı olmanın verdiği mesuliyet ve eşi benzeri olmayan müşteri tecrübesi amacıyla hizmet veren bir şirket olarak başarılarımızın uluslararası platformlarda da tescillenmesinden büyük sevinç duyuyoruz. Teknolojimize ve ekiplerimizin yetkinliklerine yaptığımız yatırımlarla davet merkezi sektörünün geleceğine yön vermeyi sürdüreceğiz. Başarılarımızı ödüllerle taçlandırmamızda emeği geçtiğimiz bütün ekip arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri