DünyaEkonomiGenel

Amazon.com.tr, e-ticaret sektörünün “En Çekici İşvereni” seçildi

Amazon.com.tr, Türkiye’de 8'incisi düzenlenen Universum "En Çekici İşverenler Araştırması"nda e-ticaret sektörünün "En Çekici İşvereni" oldu.

Abone Ol  
 
98 / 100

Amazon.com.tr, Türkiye’de 8’incisi düzenlenen Universum “En Çekici İşverenler Araştırması”nda e-ticaret sektörünün “En Çekici İşvereni” oldu.

Amazon.com.tr’den yapılan açıklamaya göre, Amazon.com.tr, Uluslararası çalışan mutluluğu ölçümleme şirketi Universum’un bu yıl Türkiye’de 8’incisini düzenlediği “En Çekici İşverenler Araştırması”nda e-ticaret sektöründeki “En Çekici İşveren” seçildi.

141 adayın arasında bu yıl ilk kez listelenen Amazon.com.tr, hem incelemeye katılan bütün dallardan öğrenciler hem de çalışanlar doğrultusundan e-ticaret sektörünün “En İyi İşvereni” olarak belirlendi.

2020 Türkiye raporu, 55 üniversite ve detaylı bölümlerden 53 bin 597 öğrenciye gelecekte çalışmak istedikleri işverenlerin özellikleri ve en çok çalışmak istedikleri şirkete yönelik çoğu soru yönetilerek hazırlandı.

Universum’un En Çekici İşverenler Araştırması her yıl 61 değişik ülkede 3 binden çok üniversiteden 1 milyon 100 binden çok öğrenciyle anket uygulanarak gerçekleştiriliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri