Otomobil

Alfa Romeo Tarafından Ödemeler Ertelendi

Alfa Romeo, Temmuz ayı kapsamında uygulamaya koyduğu ödemeleri 2021 yılına erteleyen kampanyasıyla müşterilerini sevindirdi!

Abone Ol  
 
54 / 100

Küresel çapta faaliyet gösteren otomotiv markası Alfa Romeo, Temmuz ayı kapsamında uygulamaya koymuş olduğu, ödemeleri 2021 yılına erteleyen kampanyası ile müşterilerine satın alma fırsatı sağlıyor.

Alfa Romeo markası tarafından yapılan açıklama ışığında, Temmuz ayı boyunca Giulietta, uygun araç içi tecrübe, yenilenmiş dış gövde, yeni kabin rötuşları ve gelişmiş motor yelpazesi ile yeni müşterilerini beklediği açıklandı. Alfa Romeo markasının sportif gövde performansı ile birleştirdiği aracı Giulietta, 100 bin Lira için 24 aylık vade ve yüzde 0,99 kredi olanağı ile müşterilere sunuluyor.

Giulietta kapsamında yapılacak olan ödemeler ise satın alımdan 6 ay sonra başlayacak. Kampanya için daha düşük tutarlarda kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise kendilerine daha çok uyan ödeme planlarını da belirleme imkanına sahip oluyorlar.

Alfa Romeo Tarafından Ödemeler Ertelendi 2 – Alfa Romeo Stelvio

Ücretsiz Premium Paket

Dünyaca ünlü otomotiv markası Alfa Romeo tarafından yapılan açıklamalar ışığında, Temmuz ayı boyunca markanın SUV modeli olan Stelvio ve sportif sedanı olan Giulia modelini tercih edecek olanlar için ise Premium Paket ücretsiz olarak hediye ediliyor. Söz konusu Premium Paket kapsamında ise Konfor Paketi (anahtarsız giriş), güçlendirilmiş ses sistemi, Park Asistanı Paketi (geri görüş kamerası ve ön park sensörü) ve Sürücü Asistanı Paketi bulunuyor. Bahsi geçen oldukça detaylı ve sürücüler için faydalı Premium Paketin ortalama değerinin ise 40 bin lira olduğu belirtiliyor. Ancak Alfa Romeo markasının Temmuz ayına özel geliştirdiği kampanyalar kapsamında şartları sağlayan müşteriler Premium Pakete ücretsiz olarak erişebilecek.

Koronavirüs pandemi sürecinde tüm iş alanlarında olduğu gibi otomotiv alanında da pek çok şirket uzun süreler boyunca üretimlerini durdurmak zorunda kaldı. Alfa Romeo da o şirketlerden biri olurken şimdilerde ise sıfır araç piyasasını tekrar canlandırmak adına tüm diğer otomotiv markaları gibi çeşitli kampanyalarla ve fırsatlarla müşterileri çekmeye çalışıyor. Özellikle ücretsiz premium paket sayesinde Temmuz ayı kapsamında Alfa Romeo satışlarında önemli oranda artış yaşanması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri