Genel

Alfa Romeo, “Storie Alfa Romeo” serisiyle geçmişteki yolculuğunu sürdürüyor

talyan otomobil markası Alfa Romeo, 110. senesi bundan dolayı hazırlanan "Storie Alfa Romeo" serisiyle geçmişteki yolculuğunu sürdürüyor.

Abone Ol  
 
64 / 100

İtalyan otomobil markası Alfa Romeo, 110. senesi bundan dolayı hazırlanan “Storie Alfa Romeo” serisiyle geçmişteki yolculuğunu sürdürüyor.

TOFAŞ açıklamasına göre, Alfa Romeo, şu zamana kadar değin uzanan hikayesinde kitlelere hitap eden otomobillerinin yanında, sınırlı sayıda ürettiği ve motor sporları aleminde izler bırakan fütüristik dizaynlı otomobillere de imza attı.

Bu modellerden biri olan Tipo 33’ün dizayn mimarisinin esasını de yaratıcılık ve teknolojinin harmanlandığı bir stil, malzeme seçiminde ustalık ve cesaret gibi nitelikler oluşturdu. Söz hususu dizayn, her Alfa Romeo otomobiline ilham veren iddialı ve rekabetçi ruha dayandı.

Bu durum, çok sayıda yarış zaferini yanında getirirken, değişik ikizler olarak tabir edilebilecek 33 Stradale ve Carabo modellerinin meydana çıkmasını sağladı. 33 Stradale, yenilikçi aerodinamik yapı ve işlevselliği harmanlayan, aynı vakitte teknik uzmanlık ve yaratıcı cesaretin bir sentezini meydana koydu. Farklı ikizi Carabo ise fütüristik dizayn özellikleriyle geleceğin otomobili olarak tasarlandı.

Diğer yandan, Tipo 33 motoruyla donatılan ve Carabo’nun yenilikçi kRomatik renk keşfine sahip çıkan Montreal modeli ise “modern insanın en iyi otomobillere olan arzusu” şeklinde lanse edildi.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri