Teknoloji

Akıllı Bilekliklerde Önemli Yenilik! Xiaomi’den Çok Konuşulacak Yeni Ürün!

Xiaomi'nin yeni bilekliği özellikleriyle dikkat çekiyor!

Abone Ol  
 
65 / 100

Adım ölçme gibi çeşitli detaylardan kalp ritim ölçümüne, uyku düzeni takibinden egzersiz programlarına kadar birçok konuda gündelik yaşamımızı kolaylaştıran akıllı bileklik teknolojisinde, Xiaomi yeni ürünü ilke oldukça ses getirecek gibi duruyor.

Akıllı bileklik sektörünün en önemli markalarından Xiaomi, Mi Smart Band adını verdiği akıllı bileklik ailesinde yeniliğe gitti. Söz konusu ürünün ekranının bulunduğu gövde bölümü, 11.9 gram ağırlığa sahip ve önceki modellerde de sunulduğu gibi plastik kayışı yardımıyla rahat bir biçimde çıkarıp takılabiliyor. Bunun yanında söz konusu ürün, 50 metre derinlikte dahi kullanılabiliyor.

Mi Band 5 adlı yeni modelde 1.1 inç değere sahip Amoled ekran yer alıyor. Söz konusu renkli ekran dokunuşlara da oldukça hızlı şekilde cevap veriyor. Geri tuşu ve ana ekrandaki işlemler için de cihazın alt bölümünde bulunan dokunmatik tuş kullanılabiliyor. 450nit değerinde parlaklık sunan söz konusu ürün ekranı, güneş altında kullanılmak için de bir hayli uygun görünüyor. Mi Band ailesinin 4 modeline bakıldığında ise 0.95 inç değerinde Amoled ekran sunduğu ve 400 nit değerinde parlaklığa sahip olduğu görülebiliyordu. Bu anlamda küresel çapta faaliyet gösteren Xiaomi markasının daha büyük ve oldukça işlevsel bir ekran yeniliğine gittiği söylenebilir. Ayrıca söz konusu ekranda kullanılabilir seviyede 65’in üzerinde temanın yer aldığını ve telefon uygulaması kapsamında rahatlıkla indirilebildiğini belirtelim.Akıllı Bilekliklerde Önemli Yenilik! Xiaomi’den Çok Konuşulacak Yeni Ürün! 2 – xiaomi mi band 5 2

Gündelik Hayatın Pek Çok Alanında Yararlanılabilir!

Xiaomi Mi Band 5 adlı yeni model ürünün, kayış opsiyonunda hayli fazla renk sunulmuş durumda. Söz konusu renkler, nane yeşili, siyah, lacivert, sarı, camgöbeği ve turuncu olarak öne çıkıyor.

Akıllı bilekliklerin küresel ölçekte bu denli kullanılmasının altında yatan sebep ise gündelik hayatın her noktasında yardımcı olması. Kalp ritmi ölçümünden adım sayımına, kalori hesabından koşu ve bisiklet binme egzersizlerine kadar pek çok gündelik aktivite söz konusu akıllı bileklikler yardımı ile takip edilebiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri