EkonomiGenel

Akbank’tan emeklilere özel promosyon

Emeklilere yönelik çalışmalarını devam ettiren Akbank, SGK emekli maaşını Akbank'a taşıyanlara ve müracaat yapan müşterilerine 1.250 TL'ye varan promosyon olanağı sunuyor.

Abone Ol  
 
65 / 100

Emeklilere yönelik çalışmalarını devam ettiren Akbank, SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyanlara ve müracaat yapan müşterilerine 1.250 TL’ye varan promosyon olanağı sunuyor.

Akbank açıklamasına göre, 750 TL’ye varan promosyon ile bir arada 500 TL’ye varan ek promosyonun sunulduğu yeni kampanyadan 31 Aralık’a kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve promosyon müracaatında tespit edilen müşteriler faydalanabiliyor. Hem de, 18 Kasım-31 Aralık tarihlerinde Axess ya da Wings asıl kredi kartı sahibi olan Akbank müşterileri bir yıl süresince kredi kartı ücreti ödemeyecek.

Promosyonlardan yararlanabilmek için müşterinin SGK emekli maaşını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor. Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar emeklilere 500 TL promosyon ve 350 TL ek promosyon, 1.500 TL-2.500 TL arasında olanlara 625 TL promosyon ve 425 TL ek promosyon, 2.500 TL ve üstünde olanlara ise 750 TL promosyon ve 500 TL ek promosyon ödeniyor.

Bunlara ek olarak, Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme olanağı sunmaya devam ediyor. Akbank’tan emekli maaşı alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanların yararlanabildiği kampanyada müşteriler maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında sahip olunan artı para kredisi limitlerini yüzde 0 faiz ile kullanabiliyor.

– “Emeklilerin hayatını basitleştirerek faydalar sunuyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Akbank Perakende Bankacılık’tan mesul Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, emeklilerin hayatını basitleştirerek faydalar sunmaya devam ettiklerini belirterek, “Maaşın son günlerinde yaşanan nakit sıkışıklığı gerçeğini göz önünde bulundurarak emekli müşterilerimize özel çözüm ürettik. SGK emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimiz maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkânına sahip.” ifadelerini kullandı.

Emekliler için yeni bir kampanyayı daha yaşama geçirdiklerini açıklayan Oğuz, şunları kaydetti:

“31 Aralık 2020 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan emeklilerimize güzel bir haberimiz var. Yeni kampanyamızda 750 TL’ye varan promosyon ile bir arada 500 TL’ye varan ek promosyon sunuyoruz. Üstelik, bu fırsatlara ek olarak 18 Kasım-31 Aralık tarihlerinde Axess ya da Wings asıl kredi kartı müracaatı yapan müşterilerimizden bir yıl süresince kredi kartı ücreti alınmayacaktır. Hem de emekliler şubeye gitmeden Akbank Mobil, Akbank İnternet ve 444 25 25 Müşteri Etkileşim Merkezi üstünden SGK emekli maaşlarını Akbank’a çok basit taşıyabilir ve promosyon müracaatı yapabilirler.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri