Ekonomi

Akbank Mobil’e uluslararası tasarım ödülü

Akbank Mobil, dizayn dünyasının en mühim mükafatlarından Red Dot Award: Brands & Communication Design 2020 kapsamında mükafat kazandı.

Abone Ol  
 
69 / 100

Akbank Mobil, dizayn dünyasının en mühim mükafatlarından Red Dot Award: Brands & Communication Design 2020 kapsamında mükafat kazandı.

Akbank’tan oluşturulan bildirime göre, Akbank Mobil, bu sene kazandığı iF Design doğrulusunda verdiği Mobil Uygulama Tasarımı Ödülü ve A’Design Awards doğrulusunda “Mobil Teknolojiler, Uygulamalar ve Yazılım Tasarımı” kategorisi Altın Ödülü’ne (Golden Award), Red Dot 2020 Ödülü’nü de ekleyerek uluslararası mükafat miktarını üçe yükseltti.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “iF Design ve A’Design’dan sonra Red Dot’dan aldığımız bu mükafat, yaptığımız bütün çalışmaların gurur verici bir karşılığı. 50 ülkeden 7 bin’e yakın projenin katıldığı bir dizayn platformunda mükafat almaktan çok mutluyuz. Müşterilerimize her kanalda aynı nitelikte hizmet ve tecrübe sunmak amacıyla kurduğumuz Tasarım Stüdyomuz ve bütün geliştirmelerimizi yapar iken belirlediğimiz dizayn prensiplerimizin uluslararası kurumlarca takdir edilmesi bizleri daha da motive ediyor. Geleceğin bankacılığı vizyonumuzda dizayn çok mühim bir yer tutuyor. Gün geçtikçe yükselen kullanım istatistikleri ile ilgi çeken mobil uygulamamızda müşteri tecrübesini en iyi noktaya çıkarmak amacıyla çalışmalarımıza ve dizayn kültürüne yatırımlarımıza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri