Genel

AK Parti Sözcüsü Çelik: Karadeniz’de ortaya koyulan gayret milletimizin geleceği için

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Karadeniz'de natural gaz rezervi bulunmasına dair değerlendirmede bulundu.

Abone Ol  
 
59 / 100

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Karadeniz’de natural gaz rezervi bulunmasına dair değerlendirmede bulundu.

Türkiye’nin başarısıyla gururlanamayan, ulusin sevinciyle sevinemeyenler olduğunu bildiren Çelik, “Onlara da ülkemizin başarısıyla gururlanma ve ulusimizin sevinciyle sevinme duygusu ‘nasip’ olmasını diliyoruz. Milletimiz var olsun. Ülkemizin yolu hep açık olsun.” değerlendirmesini yaptı.

Bütün gayretlerinin Türkiye’nin dünya devi olma yolunda gelişmeye devam etmesi, ulusin özlemlerine kavuşması ve sevinmesi amacıyla olduğunu dile getiren Çelik, şunları kaydetti:

“Aziz ulusimiz, Hürriyetine, bağımsızlığına ve bütün varlıklarına bedelini sonuna kadar ödeyerek sahiptir. Zorluklara karşı yılmadan mücadele ederek dimdik ayaktadır. Herkesin sırt döndüğü mazlumlarla ekmeğini ve suyunu paylaşan bir yüreğe sahiptir. Karadeniz’de meydana koyulan gayret, Akdeniz’de verdiği mücadele, ulusimizin zenginliği ve geleceği amacıyladir. Elde edilen her netice tek tek ulusimizin her bir ferdinindir. Elde edilen her hayırlı netice hak edilmiştir. Bedeli ödenmiştir. Demokratik kazanımlarımızı gasbetmek isteyenlere, Cumhurbaşkanı’mızı gayrı yasal yöntemlerle amaç alanlara, ulusimizin iradesine göz dikenlere her gün ayrı bir yanıt veriyoruz.”

Türkiye’nin haklarını karada, denizde, havada tavizsiz koruduklarını altını çizen Çelik, “Bu ülke amacıyla gayret etmek ve bu ülke amacıyla sevinmek büyük bir onurdur. Milletimizin sevincine ortak olmak büyük bir ayrıcalıktır. Bu ulus insanlığı sömüren değil, insanlık umudunu inşa edendir. Sevinci ve özlemleri bütün insanlık amacıyladir.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri