Genel

Abdi İbrahim Stevie Awards’ta iki altın ödül aldı

Abdi İbrahim, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde iki altın mükafatün sahibi oldu

Abone Ol  
 
69 / 100

Abdi İbrahim, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde iki altın mükafatün sahibi oldu.

Abdi İbrahim açıklamasına göre, şirket bu sene 15’inci kez değişik kategorilerde düzenlenen ve aşağı yukarı 700 başvurunun değerlendirildiği 2020 Stevie Ödülleri’nde, insan kaynakları bölümünde yaşama geçirdiği iki mühim projeyle öne çıktı.

“Evine Sağlık” iç etkileşim projesi “Pandemi Döneminde En Yenilikçi İK Teknolojisi Kullanımı” kategorisinde Altın Stevie mükafatına layık görülürken, “Bölge Müdürü Seçim Süreci” projesi ise “Kariyer Yönetimi Başarısı” kategorisinde Altın Stevie mükafatünün sahibi oldu.

Birçok ülkeden değişik firmaların yarıştığı ve insan kaynakları projelerinin, başarılarının, takımlarının ve profesyonellerinin değerlendirildiği ABD’nin en prestijli organizasyonlarından biri olarak gösterilen Stevie Ödülleri Töreni 5 Kasım’da gerçekleşecek.

– “Stevie Ödüllerinden iki başarılı projemizle altın mükafat almanın gururunu yaşıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, “Abdi İbrahim olarak dünyanın en prestijli mükafat organizasyonlarından olan Stevie Ödüllerinden iki başarılı projemizle altın mükafat almanın gururunu yaşıyoruz. Sağlık bölümündeki başarılarımızın yanı sıra insan kaynakları projelerimizle de bu denli mühim başarılar elde etmekten mutluyuz. Genellikle dünyayı etkileri altına alan ve büyük bir belirsizliği hayatlarımıza dahil eden pandemi döneminde başlattığımız uygulamaların mükafate layık görülmesi bizim amacıyla bunun dışında mühim.” ifadelerini kullandı.

Ödül alan projelerin detaylarını açıklayan Hakan Onel, “‘Bölge Müdürü Seçim Süreci’ projemizde, son 5 senedir yüzlerce iç başvuruyu yapılandırıp, bilimsel yollarla değerlendiriyor, ‘Abdi İbrahim’de herkes bir yetenektir’ mottosuyla sahip olunan iç kaynaklarımıza objektif ve adil bir değerlendirme olanağı sunuyoruz. Bu sene da içerideki ekiplerimizden yeteneklerin kariyer gelişimleri kapsamında yürüttüğümüz bölge müdürlüğü seçim süreciyle bu başarıyı elde ettik.” değerlendirmesinde bulundu.

Onel, şunları kaydetti:

“Pandeminin en başında, sürece çok süratli şekilde adapte olarak yaşama geçirdiğimiz Evine Sağlık projemizde ise sağlıklı yaşam, psikoloji, aile etkileşimi, hobi, beceri, şahsi gelişim gibi konularda şirketimiz bünyesinden arkadaşlarımızı ya da tamamıyla gönüllülük esasıyla katılım gerçekleştiren eksper konuklarımızı 45 dakikalık yayınlarda ağırladık. Abdi İbrahimlilerin katılımı ile gerçekleşen projeye başladığımız 30 Mart’tan bu vakte dek gerçekleştirdiğimiz 108 canlı yayındaki katılımcı toplam sayımız 20 binin toplam etkileşim sayımız ise 80 binin üstüne çıktı. Bu uygulama ile pandemi döneminde çalışanlarımızla yakın etkileşim durumunda olmayı, sosyalleşmelerine ve şahsi gelişimlerini sürdürmelerine, psikolojik ve mental yönden rahatlamalarına katkı gerçekleştirmeyi amaçladık. Birbirlerinden değişik konularda bilgi almalarına, yeni hobiler edinmelerine özetle bu zor süreci daha verimli ve sağlıklı geçirmelerine destek olduk.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri