Gündem

ABD Başkanı Trump’ın Acı Günü!

ABD Başkanı Donald Trump’ın kardeşi Robert Trump, New York’ta tedavi altında olduğu hastanede hayatını kaybetti

Abone Ol  
 
69 / 100

Yaptığı açıklamalar ile her zaman gündem olmayı başaran ABD Başkanı Donald Trump’ın geçen aydan beri sağlık durumu ciddi şekilde kötüleşen ve geçtiğimiz Cuma günü itibariyle New York’ta bir hastaneye kaldırılmış olan 72 yaşındaki kardeşi Robert S. Trump vefat etti. ABD Başkanı Donald Trump, vefat eden küçük kardeşi ile ilgili yaptığı açıklamalarda, harika kardeşi Robert’ın gece saatlerinde hayatını kaybettiği haberini aldığını iletti. Robert ile yalnızca kardeş değil aynı zamanda en yakın arkadaşlar olduklarını belirten ABD Başkanı Donald Trump, onu çok özleyeceğini dile getirdi. Kardeşi Robert S. Trump’ın anısını sonsuza dek kalbinde yaşatacağını aktaran Donald Trump, “Robert, seni seviyorum. Huzur içinde uyu” notunu düştü.

ABD Başkanı Trump’ın Acı Günü! 2 – donald trump

Koronavirüs Nedenli Ölüm mü?

ABD Başkanı Donald Trump’ın kardeşi Robert Trump’ın vefatının ardından ABD basını içerisinde çeşitli iddialar da öne sürülmeye başladı. Resmi kurumlar veya yetkililer tarafından Robert Trump’ın hastalığına dair herhangi bir açıklama yapılmaması da iddiaların alevlenmesine neden oldu. ABD medyası Robert Trump’ın koronavirüs nedenli bir ölüm yaşadığını iddia etti. Trump cephesinden ya da sağlık kuruluşlarından söz konusu iddialara karşı herhangi bir yanıt gelmedi. Bu anlamda Trump ailesinin ve devlet kurumlarının sessiz kalması da bahsi geçen iddiaları güçlendirdi. Şimdi de muhtemel bir koronavirüs hastalığının Başkan Trump’da da olup olmayacağı tartışılıyor.

ABD Başkanı Trump, geçtiğimiz günlerde başkent Washington’dan New York’a seyahat ederek hastaneye kaldırılmış olan kardeşini ziyaret etmişti. Yaklaşık iki aydır ciddi bir biçimde hasta olduğu dile getirilen 72 yaşındaki Robert S. Trump ise medya ve Amerikan halkı tarafından kendisinden 2 yaş daha büyük olan ağabeyi Donald Trump için verdiği yoğun destek ile tanınıyordu. ABD Başkanı Donald Trump’ın “en yakın arkadaşım” dediği kardeşinin vefatı nedeniyle bir hayli üzgün olduğunun altı çizildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri