Gündem

6 Temmuz Survivor 3.Eleme Adayı Kim Oldu?

Abone Ol  
 

Dünyanın en fazla izlenen yarışma programında heyecan hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu akşam oynanılacak dokunulmazlık oyununda üçüncü dokunulmazlık sonrasında 3.eleme adayı kim oldu? 6 Temmuz Survivor 3.Eleme Adayı kim oldu? İşte detaylar ve daha fazlası mkg.com.tr adresinde yer alıyor..

4 Temmuz Cumartesi günü oynanılan dokunulmazlık oyununu Sercan Yıldırım kazandı ve potaya giren ilk isim Berkan Karabulut oldu.

5 Temmuz Pazar günü oynanılan dokunulmazlık oyununu Cemal Can Canseven oldu ve potaya giren ikinci isim Sercan Yıldırım oldu.

6 Temmuz Pazartesi günü oynanılacak son dokunulmazlık oyununu kazanan isim mkg.com.tr adresinde yer alacak. Eleme adayı ile ilgili en büyük beklentiler Elif ya da Yasin.

Survivor da yeni sistem

Survivor’da finale doğru yaklaşılırken uzun aradan sonra ilk kez farklı sistemler izleyeceğimiz de netleşmeye başladı! Survivor’da yarışmacı sayısı 4’e düştüğünde oynanacak sezonun en zor oyunuyla birlikte yarışma tarihinde uzun aradan sonra 1 isim final 2’lisini doğrudan garantileyecek. Kalan 3 isim ise açılacak yeni bir SMS oylamasıyla izleyici tarafından oylanacak ve bu kısımda 1. olan isim finaldeki bir diğer isim olacak. Ayrıca yarışma tarihinde ilk kez son 4’te oylamaya girecek 3 isim İstanbul’da değil, Dominik’teyken oylanacak. Ve son olarak bence yarışma tarihinde uzun aradan sonra ilk kez bu sezon Survivor’da şampiyon olan isim yalnızca SMS ile değil, yapılacak ekstra bir yeniliğin de etki edeceği bir olayla belirlenecek. Survivor’da bu sezonun şampiyonunun belirlenmesinde sadece izleyici değil, yarışmacıların bireysel performansları da etkili olacak. Sizce bu sezonu hangi isim şampiyon olarak tamamlayacak?

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri