Otomobil

50 Bin Liraya 1994 Model Doğan SLX

Antalya’nın Serik ilçesinde bir berber 50 bin TL değerinde 1994 model bir Doğan SLX satın aldı

Abone Ol  
 
65 / 100

Antalya – Serik’te 50 Bin TL fiyat ile 1994 model Doğan SLX model araç alan berber, aracı kullanmak yerine garajında muhafaza etmeyi tercih ediyor.

Antalya’nın Serik ilçesinde bir berber 50 bin TL değerinde 1994 model bir Doğan SLX satın aldı. Berber aracı kullanmak yerine garajında muhafaza ediyor. Önceki sahipleri tarafından da aracın garajda koruma altında tutulduğunu belirten berber Serdar Altınoluk, aracı aktif olarak kullanmayacağını söyledi.

Antalya’nın Serik ilçesinde berber dükkanı işleten Serdar Altınoluk, geçtiğimiz hafta içerisinde 50 bin TL değerinde bir Doğan SLX satın aldı. 50 bin TL gibi önemli bir miktar vererek satın aldığı aracın 26 yıldır sahipleri tarafından garajda muhafaza edildiğini belirten Altınoluk, kendisinin de aracı aktif olarak kullanmayacağını açıkladı.

50 Bin Liraya 1994 Model Doğan SLX 2 – araba alimi

Hatasız, Boyasız, Orijinal

50 Bin TL gibi ciddi bir bedele satın aldığı Doğan SLX model aracın hatasız, boyasız olduğunu belirten Serdar Altınoluk, kendisinin aracın 3. sahibi olduğunu kaydetti. Önceki iki sahibi tarafından da aracın aktif olarak kullanılmadığını ve garajda başarılı bir şekilde korunduğunu belirten Altınoluk, kendisinin de aracı kullanmayacağını ve gözü gibi saklayacağını kaydetti.

Doğan SLX model araç tutkusunun çocukluk yıllarına kadar dayandığının altını çizen Serdar Altınoluk, orijinal Doğan SLX’e özel bir ilgisinin olduğunu ve bu sebeple 50 Bin TL vererek bu aracı aldığını belirtti. Aracın 526 yaşında bir araç olmasına rağmen 52 bin kilometrede olduğunu vurgulayan Altınoluk, araçta herhangi değişen bir aksam olmadığını ve ön farlardan arka spot lambalara kadar her şeyin orijinal olduğunu belirtti. Renginin de benzer şekilde tamamen orijinal olduğunu vurgulayan Serdar Altınoluk, aracı satın alma sürecinde çevresinden “50 bin TL verip Doğan mı alınır” şeklinde tepki aldığını belirtti. Ancak bunun bir tutku olduğunun altını çizen Altınoluk, araca garajında gözü gibi bakacağını ve ilerleyen süreçte de orijinal olarak saklayacağını kaydetti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri