Otomobil

23 Yaşındaki Araç 70 Bin’e Satıldı!

23 yaşındaki araç 70 bin liraya satıldı

Abone Ol  
 

Kırıkkale’de yaşamını sürdüren otomobil tutkunu bir vatandaş, orijinal halini koruyan ve üzerinde koltuk naylonu dahil bulunmayan 23 yaşındaki aracı 70 bin Lira gibi uçuk bir fiyat karşılığında satın aldı.

Kırıkkale’de ikamet eden Fatih Yunus Güzel isimli bir vatandaş, 1997 model Tofaş marka Doğan SLX model aracı bundan 1 ay önce Aydın’ın Çine ilçesindeki bir satıcıdan 70 bin Lira gibi bir bedele satın aldığını açıkladı.

Kilometre yazmaması amacıyla kurtarıcı kullanarak taşıdığı aracı iş yeri içerisinde sergileyen Fatih Yunus Güzel adlı vatandaş, aldığı aracın 8 bin 500 kilometredeki orijinalliği ve temizliği ile tüm görenleri şaşkına çevirdiğini belirtti. Fabrikadan ilk çıkarıldığı haliyle duran Doğan SLX, tıpkı bir saat gibi sorunsuz çalışıyor. Gün aşırı iç ve dış temizlik yapılan araçta değişen olarak herhangi bir parça da bulunmuyor.
23 Yaşındaki Araç 70 Bin’e Satıldı! 2 – dogan 70 bin 2

Düşük Kilometre ve Temizlik Aynı Anda Zor Bulunan Bir Şey

Tofaş marka Doğan SLX model 23 yaşındaki aracını 70 bin Lira gibi bir bedele pazarlıksız bir biçimde aldığını belirten Kırıkkaleli Fatih Yunus Güzel, günümüz araç piyasası içerisinde hem düşük kilometreye hem de yüksek temizliğe sahip bir aracın çok zor denk geldiğini belirterek, aracının fabrikadan çıktığı haliyle durduğunu ve bu sebeple de 70 bin Liraya hiç pazarlıksız ve düşünmeden aldığını kaydetti. Kurtarıcı ile beraber aracın muayenesini yaptıklarını belirten Güzel, “Hiçbir muayenesi çıkmadı, biz de şimdi aracı sehpaya kaldırdık” şeklinde konuştu. Ara ara sorun olmaması adına aracı çalıştırdıklarını belirten Güzel, verdiği karardan pişman olmadığını söyledi.

Söz konusu fiyat yüksekliğinin mevcut ikinci el araç piyasasındaki geçici yükseklikle bir ilgisi olmadığını belirten Fatih Yunus Güzel, bu özelliklerdeki, bu orijinallikteki ve bu temizlikteki bir araca 70 bin Lira verilmesinin gayet normal olduğunu söyledi. Amansız bir otomobil tutkunu olduğunu da belirten Güzel, aynı orijinallikte ve temizlikte araçlar çıktığı takdirde yine fiyatını düşünmeden satın alacağını kaydetti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri